ΕΤΑΙΡΕΙΑ
25 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ
Με προσωπική εμπειρία 25 χρόνων και έχοντας από παιδί μαθητεύσει δίπλα στον πατέρα μου Γεώργιο Χαλκίδη, ο οποίος υπήρξε, κατά γενική ομολογία, ένας από τους καλύτερους εργολάβους-μάστορες του νησιού, συνεχίζω την παράδοση με γνώση και αγάπη για το αντικείμενο.
Με μια ομάδα έμπειρων εργατοτεχνιτών αναλαμβάνουμε όλα τα στάδια των οικοδομικών εργασιών, είτε το σύνολο μια κατασκευής – ανακατασκευής κτιρίου, είτε μεμονωμένες εργασίες. Στόχος μας είναι το άψογο, με αντοχή στο χρόνο, αποτέλεσμα.
Ένα μεγάλο κομμάτι της οικοδομικής δραστηριότητας της Ύδρας και στο οποίο διαθέτουμε τεράστια εμπειρία, είναι η ανακατασκευή και αναπαλαίωση κτιρίων. Μόνο Τεχνίτες – Μάστορες με βαθιά γνώση του αντικειμένου τους και μεράκι για αυτό που κάνουν, μπορούν να ανταπεξέλθουν στις ανάγκες μιας αναπαλαίωσης.
Με εκτίμηση,
Λάζαρος Χαλκίδης
![](https://hydraconstructions.gr/wp-content/uploads/2021/03/about_1.jpg)
Painting
Renovation
Cleaning
Painting
Renovation
![furniture-and-household.png furniture-and-household.png](https://hydraconstructions.gr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/furniture-and-household-p4vqn652xj1ug5eh2iqubtaqbqy6jd8mxb1fuzblrs.png)
Cleaning
ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ
![quote.png quote.png](https://hydraconstructions.gr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/quote-p4vth0xgyxtbs4vh0n25syu76bl6wzfbnz3oijkfzk.png)
![](https://hydraconstructions.gr/wp-content/uploads/2021/03/handsome-mature-man-outdoors-PXRDFQG-1.jpg)